начало квартира сарафово сарафово контакти квартира contacts

Burgas, Sarafovo, 49A Antoon Ivanov Str,
Mobile: +359 889462999, Tel.: +359 56 872080


Čislo № 301
Zobrazit informace a fotografie z této místnosti. 
 
Čislo № 302
Zobrazit informace a fotografie z této místnosti. 
 
Čislo № 401
Zobrazit informace a fotografie z této místnosti.
Pro Sarafovo:

Sarafovo je jedním z nejnovějších okresů Burgas


Sarafovo krásné pobřeží a pláže.
 
Čislo № 402
Zobrazit informace a fotografie z této místnosti.
Kontaktujte nás Kontaktujte nás
 

Pro Sarafovo


Sarafovo je jedním z nejnovějších čtvrtí města Burgas, což je největší město v jihovýchodním Bulharsku, regionální, turistické a obchodní centrum.
Sarafovo je 10 km daleko od centra Burgasu. Existuje více než 4000 lidí ve více než 1300 domů. Moře, odkud je nádherný výhled na záliv Burgas, Pomorie, Sozopol, Burgas a výšek Strandzha. Nachází se na kopci na pobřeží Černého.
Krásné kombinace moře, slunce a dobré dopravní spojení, aby Sarafovo atraktivní letovisko. Sarafovo rostou a jsou aktualizovány bez přestávky. Počet hotelů a zábavních zařízení poroste s každou sezónu. To umožňuje stále více a více turistů přijít a strávit svou dovolenou relaxaci a klid v oblasti Černého moře. Mnohé domy nabízejí levné a luxusní ubytování. Hlavní zaměstnání a prioritní okresu je cestovní ruch, v létě turisty z domova i ze zahraničí se zvýšily populace na 10 - 12 000.
Silný impuls pro cestovní ruch dává mezinárodního letiště v Burgasu, který se nachází méně než kilometr od Sarafovo, a blízkost města Pomorie (7 km). And Resort Slunečné pobřeží (25 km)

Сарафово, БургасPostup pro budování moderní marina, která zlepší kvalitu služeb v cestovním ruchu. Sarafovo má krásné pobřeží a pláže.
Můžete si být jisti o zdraví svých dětí, ale i pro vaše vlastní, protože vaše bezpečnost je vynikající péči vyškolených záchranářů.


Sarafovo má krásné pobřeží a pláže.
Pláž je dlouhá 4 km. Písek je v pořádku a jeho obsah je velmi podobný jako u pláže v Pomorie. V místech, to je téměř černá s bohatým složením železa, manganu a hořčíku. Je to pohlcuje sluneční záření, ohřívá se rychle a tam léčivé vlastnosti. Vzhledem k jeho umístění na vodě zátoky Burgas je teplá na koupání v říjnu, což umožňuje prodloužení turistické sezóny. Mořské dno je skloněné a je vhodný pro začínající plavce a děti.
 

Vzhledem k malé surfování a povětrnostní podmínky jsou vhodné zejména pro praxi windsurfing a kitesurfing, jakož i pro paragliding.
Na pláži jsou nabízené služby, jako jsou trysky, vodní kola a banán.
Cílem vyrovnání měl být "evropský tvář Burgas.

 
 

Domů | Sarafovo | místnosti № 301 | místnosti № 302 | Pokoj № 401 | Pokoj № 402 | Kontakty a rezervace  

© Sunny Home Relax Copyright Sarafovo Burgas 2011