начало квартира сарафово сарафово контакти квартира contacts

Burgas, Sarafovo, 49A Antoon Ivanov Str,
Mobile: +359 889462999, Tel.: +359 56 872080
www.sunny-home-relax.sarafovo-bg.com


NAŠE TIPY NA VÝLETY

NessebarVýlet potěší romantické duše i milovníky historie. O Neseberu se říká, že na pozadí jeho historie můžete spatřit historii celého bulharského národa. Toto místo Vás beznadějně okouzlí úzkými, křivými uličkami, pouliční uměleckou atmosférou a kavárnami, rybími restauracemi, starověkými hradbami a množstvím památek – starý Nessebar je zkrátka muzeem pod širým nebem. Mezi skutečné skvosty patří unikátní lidová architektura, dřevěné domy s kamennou podestou, které dodávají městečku na malebnosti, stejně tak jako středověké kostely.  Není proto divu, že stará část města právem náleží ke světovému kulturnímu dědictví UNESCO. Výlet ze Slunečního pobřeží je půldenní. Výlet z Primorska je celodenní a zahrnuje zastávku v přírodní rezervaci Poda a také ve městě Burgas kde můžete volný čas využít na prohlídku města nebo nákupy.

Čislo № 301
Zobrazit informace a fotografie z této místnosti. 
 
Čislo № 302
Zobrazit informace a fotografie z této místnosti. 
 
Čislo № 401
Zobrazit informace a fotografie z této místnosti.

Čislo № 402
Zobrazit informace a fotografie z této místnosti.

VarnaCelodenní výlet do druhého největšího přístavního města Bulharska – Varny. Po příjezdu následuje prohlídka katedrály se vzácnými nástěnnými malbami. Pak budete mít volný čas, který můžete využít na individuální program, nebo na fakutlativní navštěvu jediného delfinária na celém Balkánském poloostrově, které se nachází v krásném přímořském parku. Jeho návštěva je díky svému pestrému programu úžasným zážitkem nejen pro děti, ale pro celou rodinu. V ceně výletu je zahrnutý vstup do katedrály. Cena výletu nezahrnuje vstup do delfinária.


Cesta na jihCelodenní výlet začíná projížďkou po řece Ropotamo, jedné z nejkrásnějších na jižním pobřeží Bulharska. Během cesty lodí můžete obdivovat krásu stejnojmenné přírodní rezervace. Poté následuje návštěva starobylého městečka Sozopol. Malebné přímořské letovisko vás okouzlí propletenými úzkými uličkami s dřevěnými domky z 19. století. Navštívíte Archeologické muzeum s rozsáhlou sbírkou antických amfor a uvidíte třeba sbírku kotev vytažených z moře kolem Sozopolu. Následuje zastávka ve měste Burgas, kde můžete čas před odjezdem do hotelu využít na nákupy nebo k posezení v některé z místních restaurací. Cena zahrnuje vstup do muzea.


IstanbulDvoudenní zájezd (doprava autobusem, 1x nocleh v hotelu, program s průvodcem).
Během dvou dnů uvidíte a navštívíte palác Topcapi, slavnou „Modrou mešitu“ a Hippodrom, který byl kdysi centrem veškerého kulturního dění v Byzantské říši, chrám sv. Sofie, Grand Bazar, můžete se zúčastnit lodního  výletu do Bosporu, folklórního večera plného hudby, zpěvu a břišních tanečnic. Čeká na Vás také individuální program – čas na nákupy, procházky.

Pirátská pártyVýlet na pirátské lodi je plný dobrodružství a zábavy pro celou rodinu. Na lodi pestrý animační program a různé hry, jako například hledání pokladu. Kromě zábavy na palubě si vychutnejte plavbu podél pobřeží s výhledem na Nessebar, Elenite a Sluneční pobřeží. Během zastávky si můžete zaplavat nebo zarybařit. Na palubě se podává oběd. V baru na lodi je k dostání káva, čaj, alkoholické nápoje a koktejly.

 

Burgas – nákupyBěhem půldenního výletu návštívíte Burgas, atraktivní město, které nabízí příjemnou změnu v porovnání s nedalekými přímořskými středisky. Uvidíte nádhernou mořskou zahradu, z jejíž terasy je úžasný výhled na moře. Budete se procházet po městských bulvárech plných obchodů, restaurací, kaváren a barů. Během návštěvy města je dostatek času, a tak je tento výlet jako stvořený pro milovníky nakupování.

Jeep Safari StrandjaPůldenní exotický výlet do přírodní rezervace Strandja, která je známá krásnou přírodou, horami a unikátní flórou a faunou. První zastávka je ve výrobně dřevěného uhlí, která svou produkcí nabývá evropského významu. Cesta pokračuje do vesnice „Pismenovo“, kde vám místní vinař poodhalí své výrobní tajemství, nechybí ani ochutnávka prvotřídního vína a brandy. Navštívíte malý včelín, schovaný v blízkém lese a ochutnáte v celé oblasti proslavený ekologicky vyráběný med. Nakonec vás čeká lehký piknik – pečené houby, soda, pivo, anýzovka. Nenechte si ujít požitek z výletu do přírody s panenskou krajinou.
 

more about Sarafovo more about Sarafovo
Domů | Sarafovo | místnosti № 301 | místnosti № 302 | Pokoj № 401 | Pokoj № 402 | Kontakty a rezervace

© Sunny Home Relax Copyright Sarafovo Burgas 2011